Update van Smart DNS Servers IP-adressen - juni 2019

Om u allen op de hoogte te houden van de huidige IP-adressen van onze DNS, vindt u hieronder een tabel met Smart DNS Proxy-servers met nieuwe bijgewerkte locaties in de Verenigde Staten:

 Australië - Melbourne 168.1.79.238
 Australië - Sydney 54.66.128.66
 Brazilië - Sao Paulo 54.94.226.225
 Canada - Montreal 169.54.78.85
 Canada - Montreal 2 104.152.211.99
 Canada - Toronto 169.53.182.120
 Canada - Vancouver 67.231.17.253
 Denemarken - Kopenhagen 82.103.129.72
 Duitsland - Frankfurt 54.93.173.153
 Frankrijk - Parijs 45.77.61.165
 India - Chennai 169.38.73.5
 India - Mumbai 35.154.249.83
 Ierland - Dublin 54.229.171.243
 Israël - Rosh Haayin 195.28.181.161
 Italië - Milaan 95.141.39.236
 Japan - Tokio 54.64.107.105
 Mexico - Mexico-Stad 169.57.10.21
 Nederland - Amsterdam 46.166.189.68
 Nieuw-Zeeland - Auckland 223.165.64.97
 Singapore - Singapore 54.255.130.140
 Zuid-Afrika 1 - Johannesburg 154.127.57.224
 Zuid-Afrika 2 - Durban 129.232.164.26
 Zuid-Korea - Seoel 13.125.194.42
 Spanje - Madrid 185.93.3.163
 Zweden - Stockholm 46.246.29.69
 Zwitserland - Zürich 81.17.17.170
 Turkije - Istanboel 188.132.234.170
 Verenigd Koninkrijk - Londen 35.178.60.174
 US East - N. Virginia 23.21.43.50
 US Center - Dallas 169.53.235.135
 US West - Los Angeles 54.183.15.10
 Verenigde Staten, Atlanta 45.32.218.29
 Verenigde Staten, Chicago 107.191.48.176
 Verenigde Staten, New Jersey 149.28.40.219
 Verenigde Staten, Los Angeles 149.28.65.242
 Verenigde Staten, Florida 149.28.105.215
 Verenigde Staten, Seattle 45.77.215.146


Gelukkige stroming!

Heeft dit uw vraag beantwoord? Bedankt voor de feedback Er was een probleem met het indienen van je feedback. Probeer het later nog eens.